About company

Nav noslēpums, ka matraču tirgū i uzņēmumi, kas izgatavo un pārdod matračus, nepiešķirot lielu vērību niansēm, jaunākajām tehnoloģijām,materiāliem un to kvalitātei, priekšplānā izvirzot gultu, atstājot matracim otrā plāna lomu. Reti kurš uzņēmume, piedāvājot matračus pircējiem, skatās uz to kā uz kompleksu pakalpojumu.


OSSOV matraču ražotāji zina likumsakarību, kāda pastāv starp labu kvalitatīvu matraci un lielisku pašsajūtu. OSSOV ir uzņēmums, kas sniedz kompleksu pakalpojumu. Mēs domājam par katru klientu un cenšamies piedāvāt risinājumus vēl saldākam un veselīgākam miegam. 

SIA OSSOVir dibināta 2006. gadā. Pamatnodarbošanās veids - matraču un virsmatraču ražošana.Pateicoties mūsdienīgai pieejai pareizai stratēģijai un tās veiksmīgai realizācijai uz 2022 . gadu, SIA OSOV ir panācis lieliskus rezultātus: 

  • Esam pamatoti nokļuvuši matraču ražotāju  līderpozīcijās Latvijā.
  • Esam atvēruši trīs lielākos matrāču veikalus - salonus  Latvijā. 
  • Esam pārstāvēti Igaunijā.
  • Esam ieguvuši nevainojamu reputāciju mūsu partneru un klientu lokā.
  • Lepojamies, ka OSSOV ir kļuvis par populāru un atpazīstamu zīmolu .
  • Esam paplašinājuši mūsu sortimentu līdz iespaidīgiem mērogiem, piedāvājot klientu izvēlei vairāk kā 100 matraču un 50 virsmatraču modeļus. 
  • Plašais un niansētais modeļu sortiments rada iespēju piemeklēt matraci katra klienta individuālajām vajadzībām.


SIA OSSOV neapstājas pie sasniegtā. Turpinam virzīties attīstības un pilnveidšanās virzienā.  Modernizējam ražotni, apgūstam jaunas tehnoloģijas, ieviešam ražošanā innovatīvus materiālus un  īstenojam risinājumus, kas padara mūsu izstrādājumus viegli kopjamus.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir apmierināt klientu vēlmi iegūt savā īpašumā kvalitatīvus, ilgmūžīgus un  veselībai drošus matračus komfortablam un atjaunojošam niegam!


SIA OSSOV kolektīvs